Komputer All-In-One Apple iMac 24" 2021 MGPK3
Wideo 29Zdjęcia 34 | od 5 990 do 8 399 zł Porównaj ceny 4 →2021 rokiMac (wszystko w jednym)komputer All-In-OneUltra HD (4K)SSDWi-FiBluetoothczytnik linii papilarnychUSB4Thunderbolt v3 Procesor:Apple M1, 3.2 GHz RAM:8 GB Wideo:Apple M1 8-Core Dysk:256 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple iMac 24" 2021 9
Dane techniczne
Apple iMac 24" 2021 MGPK3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
W zestawie również: kabel USB-C/Lightning, kabel zasilający (2 m), zasilacz o mocy 143 W.
Gdzie kupić Apple iMac 24" 2021 MGPK3
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
All in one Apple iMac - M1 (8/8) | 24'' | 8GB | 256GB | Niebieski KOM-AIO- | 5 990 zł |
Komputer Apple iMac 2021 Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD Mac OS Big Sur Gigabit | 6 165 zł |
APPLE, iMac 24' 2021, 8GB RAM, 256GB, SSD, niebieski | 6 271 zł |
Apple iMac Retina 4,5K 24’’ M1/8GB/256GB SSD/GPU M1 (8 rdzeni) (niebieski) | 8 399 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy