Моноблок Apple iMac 24" 2023 MQRQ3
Фото 28 | від 7 809 до 8 699 zł Порівняти ціни 18 →Проц:Apple M3 ОЗП:8 ГБ Відео:Apple M3 10-Core Накопичувач:256 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2023 21
Характеристики
Apple iMac 24" 2023 MQRQ3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Также в комплекте поставки: кабель USB‑C/Lightning, кабель питания (2 м), адаптер питания мощностью 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2023 MQRQ3
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Komputer All-in-One APPLE iMac 24 Retina 4.5K M3/8GB/256GB SSD/10C G | 8 019 zł |
Apple iMac 24 cale: M3 8/10, 8GB, 256GB SSD - Niebieski RDAPPEI3MEMQRQ3 | 8 097 zł |
All in one Apple iMac - M3 (8/10) | 24'' | 8GB | 256GB | Niebieski KOM-AIO | 7 890 zł |
APPLE iMac M3 8-core CPU/10-core GPU/8GB/256GB SSD/24" 4,5K/Niebieski (MQR | 8 188 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 10R GPU 8GB RAM 256GB SSD macOS | 7 890 zł |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Рекомендуємо