Моноблок Apple iMac 24" 2023 MQRP3
Фото 28 | від 8 932 до 9 899 zł Порівняти ціни 8 →Проц:Apple M3 ОЗП:8 ГБ Відео:Apple M3 10-Core Накопичувач:512 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2023 21
Характеристики
Apple iMac 24" 2023 MQRP3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Також в комплекті поставки: кабель USB-C / Lightning, кабель живлення (2 м), адаптер живлення потужністю 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2023 MQRP3
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 10R GPU 8GB RAM 512GB SSD macOS | 9 599 zł |
Komputer Apple IMAC 24 cale GRN/8CCPU/10CG PU/8GB/512GB | 9 074 zł |
Apple iMac Retina 4,5K 24’’ M3 8 rdzeni CPU/10 rdzeni GPU/8GB/512GB SSD (z | 9 899 zł |
Apple iMac 24" 4,5K Retina M3 8-core CPU + 10-core GPU / 8GB / 512GB SSD / | 9 899 zł |
Apple Imac 4k 24´´ M3 8cpu 10gpu/8gb/512gb Ssd Posrebrzany MQRP3Y/A | 8 932 zł |
Apple iMac 24 M3/8GB/512/MacOS Retina 4,5K Zielony 10R GPU - darmowy odbió | 9 599 zł |
Закрити
Рекомендуємо