Powerbank ANKER Nano Power Bank 30W 10000 (A1259)
Відео 6Фото 13 |
ANKER Nano Power Bank 30W 10000 |
|
Порівняно компактний, високотехнологічний та універсальний powerbank-акумулятор середньої ємності з вбудованим кабелем USB C, підтримкою найпопулярніших технологій швидкого заряджання, високою вихідною потужністю (до 30 Вт на порт) та можливістю одночасної зарядки двох пристроїв. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, які віддають перевагу надійним мобільним батареям від перевірених часом брендів.
Powerbank-акумулятор ANKER Nano Power Bank 30W 10000 має стильний зовнішній вигляд, який чудово поєднуватиметься з гаджетами та аксесуарами бізнес-класу. Він оснащений інтегрованою Li-Pol батареєю ємністю 10000 мАг та має фактичну ємність 6300 мАг (при 5В). Такої кількості енергії вистачить приблизно на 1,2-1,4 зарядки типового смартфона середнього класу 2023/2024 року. Крім смартфонів, така допоможе швидко зарядити bluetooth-навушники або бездротову гарнітуру, smart-годинник, мобільну акустику, електронну книгу, батарею дрона і безліч інших гаджетів. Обладнані пристрої можуть приєднуватися одночасно до портів USB A та USB C. Гарантовано підтримуються технології швидкого заряджання Quick Charge 2.0/3.0 та Power Delivery 3.0. Елегантний пластиковий корпус пристрою має помірні розміри та оснащений інформативним дисплеєм. Габарити та невелика вага роблять цю модель зручною супутницею у поїздках, подорожах та відрядженнях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANKER Nano Power Bank 30W 10000
Усі ціни 7 →Anker Nano Powerbank 10 000 mAh Powerbank z wbudowanym kablem USB-C PD 30 | 149 zł |
Anker 545 Nano (A1259G11) 10000mAh 30W Czarny | 269 zł |
Powerbank Anker Nano 10000mAh 30W z wbudowanym złączem USB-C | 238 zł |
Powerbank Anker Nano 10000mAh 30W z wbudowanym złączem Usb-c | 249 zł |
Anker 545 Nano (A1259G11) 10000mAh 30W Czarny | 269 zł |
Anker 545 Nano (A1259G61) 10000mAh 30W Zielony | 219 zł |
Anker 545 Nano (A1259G61) 10000mAh 30W Zielony | 219 zł |