Powerbank Silicon Power GS28 20000 (SP20KMAPBKGS280K)
Фото 10 |
Silicon Power GS28 20000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Портативну батарею Silicon Power можна віднести до бюджетних рішень ринку. Модель отримала текстурований пластиковий корпус, який не повинен вислизати з рук, а також доповнена інформаційним дисплеєм, де демонструється поточний рівень заряду літій-полімерного акумулятора. Ємність останнього становить 20 000 мАгод (74 Вт * год), з яких 12 600 мАгод можуть бути безпосередньо передані підключеним мобільним пристроям.
Цього, наприклад, має вистачити на 4 цикли зарядки Apple iPhone 12 або 1.5 підживлення планшета Xiaomi Redmi Pad. Для передачі енергії гаджетам тут є два USB A з піковою потужністю на один порт 10.5 Вт. Powerbank-акумулятор Silicon Power GS28 20000 можна використовувати для одночасного заряджання двох пристроїв. Для заповнення ємності самого повербанка запропонований не тільки microUSB, а й дедалі популярніший роз'єм USB-C (але він працює тільки на «вхід»). Слід враховувати, що зарядка акумулятора з 0 до 100% не буде швидкою (заявлено, що потрібно близько 11 години), водночас можна розраховувати на високий рівень безпеки, адже тут реалізована функція smartSENSE (автоматично задає оптимальні робочі характеристики) та 11-рівнева система захисту SmartSHIELD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power GS28 20000
Усі ціни 7 →Silicon Power GS28 Litowo-polimerowy LiPo 20000 mAh Czarny SP20KMAPBKGS280 | 117 zł |
Powerbank Silicon Power GS28 20000mAh Czarny | 94 zł |
Powerbank Silicon Power 20000 mAh czarny | 86 zł |
Silicon Power Power Bank GS28 Li-Polymer, Black, 20000 mAh, Micro USB, Typ | 96 zł |
Powerbank Silicon Power GS28 20 000mAh (SP20KMAPBKGS280K) Czarna | 125 zł |
PowerBank Silicon Power GS28 20000mAh Black | 104 zł |
Power Bank GS28 USB-C 20,000mAh Czarny | 76 zł |
Модификації Silicon Power GS28 20000
Ціни на Silicon Power GS28 20000 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power GP28 10000 | від 56 zł | 1 пропозиція | ||
Silicon Power GS28 20000 | від 76 zł | 7 пропозицій |