Powerbank ANKER Nano Power Bank 30W 10000 (A1259)
Wideo 6Zdjęcia 13 |
ANKER Nano Power Bank 30W 10000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ANKER Nano Power Bank 30W 10000
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Anker Nano Powerbank 10 000 mAh Powerbank z wbudowanym kablem USB-C PD 30 | 230 zł |
Powerbank ANKER Nano A1259G61 10000mAh 30W Zielony | 272 zł |
Anker 545 Nano (A1259G11) 10000mAh 30W Czarny | 269 zł |
Powerbank Anker Nano 10000mAh 30W z wbudowanym złączem USB-C | 238 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →