Кухонна мийка Alveus Basic 170 1136534 780x435
Alveus Basic 170 1136534 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Basic 170 1136534 780x435
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak ALVEUS Basic 170 1083404K Satyna | 280 zł |
Alveus Basic 170 1136539K Stalowy Srebrny | 249 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Basic 170 1083404K Satyna | 280 zł |
Zlewozmywak stalowy jednokomorowy Basic 170 LEN 780x435 MR-000000001002900 | 219 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →