Корм для собак ACANA Puppy Large Breed 0.34 кг
ACANA Puppy Large Breed 340 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Puppy Large Breed 0.34 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Puppy Junior 340 gr 064992500351Bogata dieta
Świeże składniki zwierzęce
Deliciously tasty for the fussiest of dogs Amazon.plПоскаржитись | 30 zł |
Acana Puppy - sucha karma dla szczeniaka 340g ACA18340Acana Puppy - sucha karma dla szczeniaków osiągających między 9kg, a 25kg w wieku dorosłym ACANA uważa, że wszystkie jej karm... щеy (w tym również Acana Puppy) powinny być przygotowane wedle proporcji, jakie zadowolić by mogły przodka psa domowego, wilka szarego. Wynika to z faktu, że układ pokarmowy współczesnych psów jest zbudowany i działa tak jak u ich przodków. Pies tak jak wilk najlepiej zaspokaja swoje potrzeby żywieniowe gdy może spożyć całą zdobycz. Dlatego też narodziła się idea Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia , która jest oryginalną formułą marki ACANA HERITAGE. Przejawia się ona już na etapie dostawy składników niezbędnych do produkcji karmy. Wszystkie składniki dostarczane są w proporcjach WholePrey™ (cała zdobycz), czyli w idealnej i naturalnej proporcji. W związku z tym karmy suche ACANA nie wymagają dodatkowej, sztucznej suplementacji. Sucha karma dla szczeniaków Acana Puppy jest karmą dedykowaną dla szczeniaków, które jako psy dorosłe ważyć będą między 9kg, a 25kg. Z kolei skład karmy ma dostarczyć młodemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników, we właściwych proporcjach. Wszystko aby szczeniak mógł w pełni sił wkroczyć w życie dorosłego psa. Sucha karma dla szczeniaków marki ACANA jest bezglutenowa i zawiera aż 70% naturalnych składników pochodzenia zwierzęcego, takich jak mięso drobiu z wolnego wybiegu, ryby z ekologicznych, zrównoważonych połowów oraz jajka ściółkowe. Na uwagę zasługuje fakt iż 1/3 mięsa jakie zawiera karma, to mięso świeże. Co za tym, całość mięsa zawarta w proporcjach symulujących naturalną dietę, bez potrzeby sztucznej suplementacji: białko pochodzi z mięsa drobiu i ryb podroby zapewniają minerały i witaminy organizm o wapń i fosfor uzupełniają chrząstki i kości Cynk jest jedynym dodatkiem suplementowanym Najważniejsze cechy karmy Acana Puppy 70% karmy to mięso. Niemal 2 razy tyle co u innych producentów Wzbogaca organizm o chondroityne i glukozamine, składniki wzmacniające stawy i chrząstkę stawową u psów Nadaje sierści doskonały wygląd i gładkość dzięki naturalnym kwasom Omega 3 i Omega 6 Zróżnicowane źródła białka - indyk, kurczak, śledź, stornia Zalety karmy Acana wysoka zawartość mięsa dobrze zbilansowane dzięki proporcji WholePrey™ nie zawiera glutenu bogate źródło witamin i minerałów Inne produkty dla młodych psiaków i szczeniaków znajdziesz tutaj - Szczeniak Podstawowa karma sucha dla szczeniaków i junior Dostępne opakowania 340g, 2kg, 11,4kg, 17kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 20 zł |
Acana Puppy Junior 340g | 30 zł |
Acana, karma dla psów, Puppy &, junior, 340g.Karma sucha dla psa Acana Puppy & Junior 340g Acana Puppy & Junior karma przeznaczona dla szczeniaków ras małych i średnich z... щеlinii Heritage Charakterystyka ... EmpikПоскаржитись | 23 zł |
Acana Puppy Recipe dwupak 2 x 340 g sucha karma dla szczeniąt do wspomagan✅ Sucha karma dla szczeniąt – Acana Puppy Recipe to sucha karma dla szczeniąt bez zbóż, z dużą ilością białka zwierzęcego wsp... щеomagającego wzrost
✅ 70% składników zwierzęcych – Acana Puppy zawiera świeże mięso z kurczaka i jaja z farm Prairie oraz flądrę z dzikich zwierząt, dostarczane świeże lub surowe
✅ Całe warzywa i owoce – karma zawiera ponadto owoce, takie jak jabłka, gruszki i jagody oraz warzywa, takie jak cukinia, jarmuż i marchew
✅ Świeże, surowe i regionalne – składniki Acana Puppy Recipe są świeże lub surowe od lokalnych dostawców, którym ufamy
✅ Naturalne składniki odżywcze – Acana Puppy Recipe oferuje naturalne składniki odżywcze w swojej najbogatszej formie, wspierając najlepsze zdrowie i rozwój Amazon.plПоскаржитись | 45 zł |
Серія ACANA HeritageПорівняти в таблиці →
від 229 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 140 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 20 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 185 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 256 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 159 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 235 zł
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 290 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 72 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 150 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 368 zł
сухий корм, 17 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 386 zł
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
Модификації ACANA Puppy Large Breed
Ціни на ACANA Puppy Large Breed |
---|---|---|---|---|
ACANA Puppy Large Breed 0.34 кг | від 20 zł | 5 пропозицій | ||
ACANA Puppy Large Breed 11.4 кг | від 229 zł | 11 пропозицій | ||
ACANA Puppy Large Breed 17 кг | від 386 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 26 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для серця, для кісток, в составе: лосось, качка, домашня птиця, рис, лушпиння насіння подорожника, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 125 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум