Lampa błyskowa Yongnuo YN-560
Wideo 20Zdjęcia 2 |
Yongnuo YN-560 |
|
Zewnętrzna lampa błyskowa typu konwencjonalnego z ręcznym systemem sterowania mocą impulsu światła i liczbą przewodnią równą 39. Model jest kompatybilny z aparatami 6 różnych producentów, m.in. Canon, Nikon, Olympus itp. Kąt rozsyłu światła można regulować ręcznie lub tryby automatyczne w zakresie 24-105 mm. Zwracamy również uwagę na mechanizm obrotowy, który pozwala skierować impuls świetlny pod kątem do 97° w pionie i do 270° w płaszczyznach poziomych. Model nie posiada wyświetlacza, jako baterie używane są 4 baterie AA.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yongnuo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yongnuo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yongnuo YN-560
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YONGNUO YN-560lll bezbłędny wyzwalacz i lampa błyskowa do Ca-non EOS 5D 5D | 332 zł |
Wyzwalacz YONGNUO YN-560-TXII, mocowanie Nikon | 187 zł |
Yongnuo Kontroler radiowy YN560-TX II do Nikon AF-A-YNGN-095 | 200 zł |
Kontroler radiowy YONGNUO YN560-TX II do Canon | 209 zł |
Yongnuo YN560-TX II do Canon | 209 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →