Lampa błyskowa Yongnuo YN-560 III
Yongnuo YN-560 III |
|
Zewnętrzna lampa błyskowa YongNuo YN-560 przeszła więcej niż jedną modyfikację, w tym przypadku jest to już trzecia. Jedną z głównych zmian w stosunku do poprzedniej wersji jest to, że urządzenie posiada sterowanie bezprzewodowe, co znacznie rozszerza możliwości filmowania. Warto również zwrócić uwagę na inne zalety: obrotowa głowica (do 90° w pionie i do 270° w płaszczyznach poziomych), regulacja mocy impulsu (do 1/128), możliwość regulacji powiększenia w trybie ręcznym i automatycznym . W tym przypadku maksymalna wartość liczby przewodniej wynosi 39.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yongnuo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yongnuo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yongnuo YN-560 III
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YongNuo YN-560 III Flashgun czarny YN560-III-INT | 323 zł |
Yongnuo Lampa błyskowa YN560 III (V2018) AF-A-YNGN-088 | 349 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN560 | 329 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN560 14332 | 329 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →