Lampa błyskowa Yongnuo YN-565EX II
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Yongnuo YN-565EX II |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yongnuo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yongnuo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yongnuo YN-565EX II
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yongnuo Lampa Błyskowa do Aparatów Cyfrowych Canon DSLR Czarny 21 x 95 x 8 | 429 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN565EX III do Canon | 435 zł |
Yongnuo Lampa błyskowa YN565EX III do Canon AF-A-YNGN-075 | 444 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN565EX III do Canon | 460 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN565EX III do Canon | 439 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości lampy błyskowej Yongnuo YN-565EX II:
- Ochrona przed przegrzaniem
PolecamyPorównaj w tabeli →