Lampa błyskowa Yongnuo YN-568EX
Zdjęcia 3 |
Yongnuo YN-568EX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yongnuo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yongnuo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yongnuo YN-568EX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yongnuo YN-568EX TTL Flash do Speedlite HSS Nikon D7000 D5200 D5100 D5000 | 556 zł |
YONGNUO YN568EX TTL Flash Speedlite HSS dla Nikon D7000 D5200 D5100 D5000 | 544 zł |
YongNuo YN-568EX II Pistolet błyskowy YN-568EXII | 573 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →