Opona letnia Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W 235/50 R20 104 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YOKOHAMA 235/50 R20 104W ADVAN dB V552 XL R7653 | 867 zł |
Yokohama Advan dB V552 ( 235/50 R20 104W XL RPB ) R7653 | 1 033 zł |
Yokohama Advan dB V552 (235/50 R20 104W) R7653 | 969 zł |
Yokohama Advan dB V552 ( 235/50 R20 104W XL RPB ) | 1 046 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W
Ceny na Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W | od 867 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →