Літня шина Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W
Відео 18Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W 235/50 R20 104 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YOKOHAMA 235/50 R20 104W ADVAN dB V552 XL R7653 | 868 zł |
Yokohama Advan dB V552 (235/50 R20 104W) R7653 | 969 zł |
Yokohama Advan dB V552 ( 235/50 R20 104W XL RPB ) | 851 zł |
Yokohama Advan dB V552 ( 235/50 R20 104W XL RPB ) R7653 | 841 zł |
Opona Yokohama 235/50R20 ADVAN DB V552 104W XL RPB - opony letnie R7653 | 666 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W
Ціни на Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan dB V552 235/50 R20 104W | від 666 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →