Opona letnia Yokohama Advan dB V552 205/55 R16 91W
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan dB V552 205/55 R16 91W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan dB V552 205/55 R16 91W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI YOKOHAMA 205/55 R16 91W ADVAN DB V552 R2865 | 441 zł |
Yokohama Advan dB V552 (205/55 R16 91W) R2865 | 443 zł |
Yokohama Advan dB V552 ( 205/55 R16 91W RPB ) R2865 | 428 zł |
Yokohama Advan dB V552 ( 205/55 R16 91W RPB ) | 433 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →