Kamera Wi-Fi Xiaomi Smart Camera C500 Pro
Zdjęcia 8 |
Xiaomi Smart Camera C500 Pro |
|
Obsługa Bluetootha 5.2. Obsługa HDR. Kolorowy obraz przy słabym świetle. Rozpoznawanie płaczu dziecka lub głośnego dźwięku.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Smart Camera C500 Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Inteligentna kamera nadzorująca C500 Pro | 259 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name Kamera IP Xiaomi Smart Camera C500 Pro - PACZK | 293 zł |
Kamera IP Xiaomi Smart Camera C500 Pro | 267 zł |
Xiaomi Smart Camera C500 Pro | 259 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →