Kamera Wi-Fi Xiaomi Mi Smart Camera SE PTZ Version
Zdjęcia 5 |
Xiaomi Mi Smart Camera SE PTZ Version |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Smart Camera SE PTZ Version
Kamera do Monitoringu Xiaomi Mi 360 Camera PTZ Home Security Camera FHD 10 | 251 zł |
Kamera XIAOMI Mi Home Security (MJSXJ10CM) | 230 zł |
XIAOMI SMART CAMERA C200 360 FULL HD MJSXJ14CM (REPLACEMENT FOR MJSXJ10CM) | 129 zł |
Chińska firma Xiaomi zajmuje się wydawaniem wszystkiego i wszystkich. Na przykład kamery monitorujące marki zapewniają nadzór nad mieszkaniem lub pokojami w wiejskim domu. Na arenie budżetowej takich urządzeń model Mi Smart Camera SE PTZ Version jest bardzo poszukiwany.
Obrót głowy
Kamera przeznaczona jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Można go umieścić na dowolnej płaskiej powierzchni, można go również zamontować na ścianie lub suficie. Po zainstalowaniu do góry nogami obraz z kamery jest obrócony o 180° w ustawieniach aplikacji mobilnej Mi Home. Do głowicy kamery podłączone są dwa silniki elektryczne, które umożliwiają obracanie i fotografowanie o 360 ° w płaszczyźnie poziomej i 108 ° w płaszczyźnie pionowej.
Dobra widoczność
Matryca CMOS aparatu ma rozdzielczość 2 MP i nagrywa wideo w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Materiał zapisywany jest na pendrive'ie microSD (do 32 GB) z kodekiem kompresji H.265. Ponadto filmy można zapisywać w pamięci serwera NAS lub wysyłać bezpośrednio do chmury. Aby wyrównać ekspozycję w scenach ze złożonymi zmianami oświetlenia , model zapewnia funkcję rozszerzenia zakresu dynamicznego WDR, a w ciemności nocne oświetlenie IR pomaga w zapewnieniu widoczności tego, co się dzieje.
Przyjaciel czy wróg
Sztuczna inteligencja na pokładzie Xiaomi Mi Smart Camera SE PTZ Version rozróżnia wrogów i wrogów dzięki technologii rozpoznawania twarzy. Obraz z kamery można oglądać na odpowiednich urządzeniach ekosystemu inteligentnego domu Xiaomi, czy to telewizorze, czy inteligentnym ekranie. Model obsługuje dwukierunkową komunikację audio, działa w zakresie temperatur od -10 °C do +50 °C, jest niedrogi. Kompleks 3-4 takich kamer w pełni pokrywa potrzeby zdalnego monitoringu klasztoru.