Kamera Wi-Fi Xiaomi Smart Camera C300
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Xiaomi Smart Camera C300 |
|
Kamera stołowa marki Xiaomi to stosunkowo niedrogie rozwiązanie kamerowe z kontrolowanym obracaniem obiektywu (funkcja PTZ). Model jest zalecany do użytku w pomieszczeniach, w razie potrzeby można go zamocować na suficie, charakteryzujący się zwartością i zwięzłą konstrukcją. Wewnątrz znajduje się matryca 3 MP, która pozwala na transmisję wideo w rozdzielczości 2304x1296 pikseli, optyka o stałej ogniskowej oraz oświetlenie podczerwienią zapewniające wydajną pracę w ciemności.
Ten ostatni włącza się automatycznie po uruchomieniu czujnika światła. Kamera Xiaomi Smart Camera C300 zapewnia detekcję ruchu i wykrywanie ludzi, możliwość konfigurowania okresów aktywności, a także informację zwrotną od odwiedzających (dostępny jest mikrofon i głośnik). Archiwum wideo możesz przechowywać zarówno na kartach pamięci (czytnik kart obsługuje nośniki do 256 GB), jak iw chmurze. Do szybkiej konfiguracji proponowana jest aplikacja mobilna, w której można monitorować sytuację online i / lub otrzymywać powiadomienia o wykrytym ruchu. W razie potrzeby model można zintegrować z inteligentnym domem Xiaomi, Google Home lub Amazon Alexa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Smart Camera C300
Wszystkie ceny 25 →Xiaomi Smart C300 Kamera Wewnętrzna Biały 1296p BHR6540GL | 159 zł |
Kamera monitoringu 360° Xiaomi Mi Home Security Camera C300 PTZ 2K XIAOMI | 229 zł |
Desktop Xiaomi Smart Camera C300 - XMC01 NET-SMH-MO-XIA-018 | 170 zł |
Kamera XIAOMI Smart C300 | 159 zł |
Kamera XIAOMI Smart C300 | 159 zł |