Kamera Wi-Fi Xiaomi Outdoor Camera AW300
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Xiaomi Outdoor Camera AW300 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Outdoor Camera AW300
Wszystkie ceny 17 →Xiaomi Aw300 BHR6816EU Kamera Zewnętrzna Biały 2 MP | 169 zł |
Xiaomi AW300 Outdoor Camera 2K Full-HD Smart Full-Color Night Vision Focus | 198 zł |
Kamera zewnętrzna Xiaomi AW300 OUTDOOR CAMERA AW300 | 219 zł |
Naścienna Xiaomi Outdoor Camera AW300 NET-SMH-MO-XIA-019 | 170 zł |
Kamera XIAOMI AW300 | 169 zł |
Rozwiązanie budżetowe o wysokiej jakości
Xiaomi oferuje jedno z najtańszych rozwiązań na rynku kamer plenerowych, pomimo tego, że zapewnia jakość nagrywania 2K (2304x1296 pikseli), dzięki matrycy 3MP. Urządzenie posiada trwałą i mrozoodporną obudowę o stopniu ochrony IP66, a także posiada szerokokątny obiektyw zapewniający kąt widzenia 101,7°.
Kluczowe funkcje obejmują wykrywanie ruchu, synchronizację z aplikacją mobilną do zdalnego monitorowania oraz elastyczne opcje przechowywania danych (karty pamięci lub przechowywanie w chmurze). Dodatkowo kamera obsługuje wydajny standard kompresji H.265 i jest wyposażona w podwójne oświetlenie do widzenia w nocy, a także wbudowany mikrofon i głośnik do dwukierunkowego dźwięku.
Inteligentne funkcje umożliwiające precyzyjną pracę
Model ten pozwala na dostosowanie strefy detekcji ruchu, redukując ilość fałszywych alarmów. Inteligentne rozpoznawanie osób zapewnia dokładne wykrywanie w odległości do 7 metrów w nocy i do 10 metrów w dzień. Urządzenie łatwo integruje się z systemami Google Home i Amazon Alexa, tworząc inteligentny dom.
Aktywna ochrona i dodatkowe funkcje
Kamera nie tylko wysyła powiadomienia o alarmach, ale może także włączać światła, syreny czy odtwarzać nagrane komunikaty głosowe, aby odstraszyć niechcianych gości.
Jedynym minusem jest konieczność łączenia się przez Wi-Fi, co nie zawsze jest wygodne w przypadku użytkowania na zewnątrz. Jednak lepszy odbiór sygnału dzięki dodatkowym antenom gwarantuje stabilną transmisję danych na odległość do 100 metrów w otwartej przestrzeni.
Biorąc pod uwagę cenę, kamera zewnętrzna Xiaomi AW300 to doskonały wybór dla bezpieczeństwa na zewnątrz.