Kamera Wi-Fi Xiaomi Outdoor Camera AW200
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Xiaomi Outdoor Camera AW200 |
|
Zewnętrzna kamera monitorująca Wi-Fi Xiaomi 2023 popularnej marki Xiaomi to podstawowe rozwiązanie z dobrym zestawem funkcji i możliwości. Obudowa modelu posiada ochronę przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP65, co pozwala na umieszczenie go na zewnątrz niemal w każdym miejscu (jednak ochrona przed ulewnymi deszczami nie zaszkodzi). Sercem urządzenia jest matryca CMOS z obsługą rozdzielczości Full HD i obiektywem 120 stopni.
Do filmowania informacyjnego w nocy proponuje się niewidzialne oświetlenie IR, istnieje również możliwość nagrywania kolorowego wideo w nocy. Xiaomi Outdoor Camera AW200 posiada zaawansowaną funkcjonalność, w tym ustawienie różnych okresów aktywności, wyzwalanie sygnału dźwiękowego (syreny) po wykryciu ruchu, możliwość wykrycia osoby oraz gotowość do wykonywania zdjęć poklatkowych.
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi realizowana jest również dwukierunkowa komunikacja głosowa. Pliki wideo można zapisywać zarówno na karcie pamięci, jak iw „chmurze”. Aby uprościć wstępną konfigurację i codzienną obsługę, zaprojektowano kompatybilność z aplikacją mobilną, dodatkowo w razie potrzeby model można zintegrować z ekosystemem inteligentnego domu Google Home lub Amazon Alexa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Outdoor Camera AW200
Wszystkie ceny 24 →Xiaomi Aw 200 BHR6398GL Kamera Zewnętrzna Czarny/Biały 1080p | 120 zł |
XIAOMI Kamera monitoring zewnętrzna AW200 MOXIAKAMB000200 | 124 zł |
Kamera zewnętrzna Xiaomi AW200 OUTDOOR CAMERA AW200 | 179 zł |
Naścienna Xiaomi Outdoor Camera AW200 NET-SMH-MO-XIA-017 | 150 zł |
Kamera XIAOMI AW200 | 120 zł |