Kamera Wi-Fi Xiaomi Mi 360 Smart Camera 2K
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Xiaomi Mi 360 Smart Camera 2K |
|
Przenośna kamera do monitoringu wizyjnego marki Xiaomi to rozwiązanie wewnętrzne, które można zaliczyć do średniej półki cenowej. Model posiada napęd silnikowy realizujący funkcję PTZ, czyli możliwość obrotu optyki o 360 stopni oraz pochylenia/podniesienia o 108 stopni. Ponadto, oprócz modułu Wi-Fi do połączenia sieciowego, istnieje Bluetooth, który odpowiada za interakcję urządzenia z innymi komponentami inteligentnego domu, w tym z różnymi czujnikami.
Inteligentna kamera Xiaomi Mi 360 2K wyposażona jest w obiektyw stałoogniskowy 110 stopni oraz sensor CMOS 3 MP, który pozwala na transmisję wideo w rozdzielczości 2304x1296 pikseli. Wśród innych funkcji warto podkreślić obecność oświetlenia podczerwonego z automatycznym przełączaniem do trybu zdjęć nocnych, popularną dziś detekcję ruchu, a także funkcję dwukierunkowej komunikacji głosowej z gościem (jest zarówno mikrofon, jak i Mówca). Markowa aplikacja mobilna ma za zadanie przyspieszyć połączenie i uprościć interakcję z modelem. Osobno należy podkreślić obecność czytnika kart (rozpoznaje nośniki do 32 GB) i obsługę formatu kompresji H.265.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi 360 Smart Camera 2K
Kamera do Monitoringu Xiaomi Mi Home Security Camera 360 PTZ 2K BHR4457GL | 256 zł |
Kamera XIAOMI Mi Home MJSXJ09CM | 200 zł |
Kamera XIAOMI Mi Home MJSXJ09CM | 200 zł |