Tablet
Xiaomi Mi Pad 6 256 GB / 8 GB (VHU4318EU)
Wideo 6Zdjęcia 13 |
Xiaomi Mi Pad 6 256 GB / 8 GB
System:Android 13
Przekątna wyświetlacza:11 "
Rozdzielczość:2880x1800 px
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 870 5G
Aparat:13 Mpx, fullHD 60 kl./s, nagrywanie 4K
Aparat przedni:8 Mpx
Pojemność baterii:8840 mAh
Materiał obudowy:metal
Waga:490 g
4 mikrofony do redukcji szumów. 4 głośniki. 7 kroków do zmiany częstotliwości ekranu 30/48/50/60/90/120/144 Hz. Przedni aparat z funkcją centrowania.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Mi Pad 6 256GB/8GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Mi Pad 6 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 54 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tablet Xiaomi Pad 6 11 256GB/8GB Azul | 1 700 zł |
XIAOMI Tablet XIAOMI Pad 6 11 Wi-Fi 8GB 256GB Niebieski | 1 799 zł |
Xiaomi Pad 6 256GB/8GB - Mist Blue | 1 459 zł |
Xiaomi Pad 6 8/256GB WiFi Gold TB-AND-XIA-0005 | 1 999 zł |
Tablet XIAOMI Pad 6 11" 144Hz 8/256 GB Wi-Fi Szary | 1 499 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Xiaomi Mi Pad 6
Ceny na Xiaomi Mi Pad 6 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi Pad 6 128 GB / 6 GB | od 1 234 zł | 39 oferty | ||
Xiaomi Mi Pad 6 128 GB / 8 GB | od 1 358 zł | 10 oferty | ||
Xiaomi Mi Pad 6 256 GB / 6 GB | od 2 322 zł | 1 oferta | ||
Xiaomi Mi Pad 6 256 GB / 8 GB | od 1 437 zł | 55 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →