Планшет
Xiaomi Mi Pad 6 256 ГБ / 8 ГБ (VHU4318EU)
Відео 6Фото 13 |
Xiaomi Mi Pad 6 256 ГБ / 8 ГБ
Система:Android 13
Діагональ дисплея:11 "
Роздільна здатність:2880x1800 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 870 5G
Камера:13 (МП), fullHD 60 к/с, зйомка 4K
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:8840 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:490 г
4 мікрофони для шумоподавлення. 4 динаміка. 7 кроків зміни частоти екрану 30/48/50/60/90/120/144 Гц. Фронтальна камера з центруванням.
Всі характеристики
Характеристики Mi Pad 6 256GB/8GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Pad 6 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 50 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tablet Xiaomi Pad 6 11 256GB/8GB Azul | 1 700 zł |
XIAOMI Tablet XIAOMI Pad 6 11 Wi-Fi 8GB 256GB Niebieski | 1 799 zł |
Xiaomi Pad 6 256GB/8GB - Mist Blue | 1 459 zł |
Xiaomi Pad 6 8/256GB WiFi Gold TB-AND-XIA-0005 | 1 999 zł |
Tablet XIAOMI Pad 6 11" 144Hz 8/256 GB Wi-Fi Szary | 1 559 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Mi Pad 6
Ціни на Xiaomi Mi Pad 6 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi Pad 6 128 ГБ / 6 ГБ | від 1 234 zł | 36 пропозицій | ||
Xiaomi Mi Pad 6 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 358 zł | 9 пропозицій | ||
Xiaomi Mi Pad 6 256 ГБ / 6 ГБ | від 2 322 zł | 1 пропозиція | ||
Xiaomi Mi Pad 6 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 435 zł | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →