Xiaomi Mi Pad 6 128 GB / 8 GB
Wideo 6Zdjęcia 13 |
Stylowy, elegancki i produktywny uniwersalny tablet z 11-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości (do 144 Hz), wydajnym procesorem, pojemną baterią i czterema głośnikami obsługującymi technologię dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. To wielofunkcyjne, uniwersalne urządzenie multimedialne z jasnym ekranem opartym na matrycy IPS o wysokiej rozdzielczości (2880x1800). Imponująco wysoka gęstość punktów (309 dpi) umożliwia tworzenie wyjątkowo płynnych obrazów bez najmniejszej pikselacji.
Fani oglądania filmów będą zadowoleni z wysokiej jasności ekranu (aż 550 cd) i obsługi rozszerzonego zakresu dynamiki w formatach HDR10 i Dolby Vision. Ultra mocne szkło Gorilla Glass trzeciej generacji skutecznie chroni ekran przed drobnymi uderzeniami i zarysowaniami. Podstawą tabletu Xiaomi Mi Pad 6 128 GB RAM 8 GB jest wysokowydajny 8-rdzeniowy procesor ARM Snapdragon 870, zdolny zapewnić imponująco wysoką wydajność obliczeniową i multimedialną. Zintegrowany rdzeń wideo Adreno 650 pozwala wygodnie grać w dowolne gry mobilne z lat 2018-2023 przy wysokich/maksymalnych ustawieniach jakości grafiki. Dostęp do sieci globalnej zapewnia moduł bezprzewodowy w standardzie Wi-Fi 6 (802.11n/ac/ax), który pracuje w dwóch pasmach. Za łączność z urządzeniami peryferyjnymi odpowiada kontroler Bluetooth 5.2.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Pad 6 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 10 →Tablet Xiaomi Pad 6 110" 128GB/8GB WiFi Gris E0IGWXQQUM | 1 637 zł |
XIAOMI Tablet XIAOMI Pad 6 11 Wi-Fi 8GB 128GB Szary | 1 599 zł |
Xiaomi Pad 6 128GB/8GB - Mist Blue | 1 358 zł |
Tablet Xiaomi Pad 6 11" 128 GB Grafitowe (E0IGWXQQUM) | 1 486 zł |
Xiaomi Pad 6 8gb/128gb 11´´ Tablet PAD6 8-128 GD | 1 694 zł |
W kategorii tabletów ze średniej półki cenowej wyróżnia się Xiaomi Pad 6. To urządzenie doskonale wyważone pod każdym względem i radzące sobie z różnorodnymi zadaniami, w tym płynnym uruchamianiem nowoczesnych gier.
Wysokiej jakości ekran IPS
Tablet wyposażony jest w 11-calowy wyświetlacz w technologii IPS i wysokiej rozdzielczości 2880x1800 pikseli. Ten ekran obsługuje różne częstotliwości odświeżania, w tym 30/48/50/60/90/120/144 Hz. Oferuje także jasność do 550 nitów i obsługuje HDR10 i Dolby Vision w celu poprawy zakresu dynamiki.
Wydajność w grach
Xiaomi Pad 6 wyposażony jest w wydajny procesor Snapdragon 870 firmy Qualcomm, z 8 GB pamięci RAM LPDDR5 i 128 GB pamięci wewnętrznej(bez gniazda rozszerzeń). W grze Genshin Impact nawet na maksymalnych ustawieniach urządzenie zapewnia płynną rozgrywkę z szybkością około 50 klatek na sekundę, a poza scenami walki liczba klatek na sekundę pozostaje bliska 60 klatek na sekundę. Mobile Legends, przy ustawieniach maksymalnych, osiąga liczbę klatek na sekundę do 120 fps.
Dźwięk i autonomia
Model wyposażony jest w dźwięk stereo z obsługą Dolby Atmos i posiada wbudowany żyroskop. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 8840 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym o mocy 33 W. Urządzenie można naładować do 40% w zaledwie pół godziny za pomocą dołączonego adaptera, a pełny cykl ładowania trwa około 90 minut. Xiaomi Pad 6 zapewnia doskonały ekran, mocne specyfikacje i wysokiej jakości dźwięk, dzięki czemu idealnie nadaje się do oglądania filmów i grania w gry.
Modyfikacje Xiaomi Mi Pad 6
Ceny na Xiaomi Mi Pad 6 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi Pad 6 128 GB / 6 GB | od 1 234 zł | 39 oferty | ||
Xiaomi Mi Pad 6 128 GB / 8 GB | od 1 358 zł | 10 oferty | ||
Xiaomi Mi Pad 6 256 GB / 6 GB | od 2 322 zł | 1 oferta | ||
Xiaomi Mi Pad 6 256 GB / 8 GB | od 1 435 zł | 54 oferty |