Patelnia WMF PermaDur Premium 05.7620.4291 20 cm
Zdjęcia 4 |
WMF PermaDur Premium 05.7620.4291 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje WMF PermaDur Premium 05.7620.4291
Ceny na WMF PermaDur Premium 05.7620.4291 |
---|---|---|---|---|
WMF PermaDur Premium 05.7620.4291 20 cm | od 386 zł | 2 oferty | ||
WMF PermaDur Premium 05.7624.4291 24 cm | od 474 zł | 4 oferty | ||
WMF PermaDur Premium 05.7628.4291 28 cm | od 474 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →