Patelnia WMF Nordic Profi 07.4109.6290 20 cm
WMF Nordic Profi 07.4109.6290 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Nordic Profi 07.4109.6290 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia WMF Nordicprofi 0741096290 20 cm | 419 zł |
WMF Patelnia Nordic Profi 20 cm Stal nierdzewna | 319 zł |
Patelnia WMF Nordicprofi 0741096290 20 cm | 419 zł |
WMF Nordic Profi Patelnia 20cm, Induckja | 200 zł |
Modyfikacje WMF Nordic Profi 07.4109.6290
Ceny na WMF Nordic Profi 07.4109.6290 |
---|---|---|---|---|
WMF Nordic Profi 07.4109.6290 20 cm | od 200 zł | 5 oferty | ||
WMF Nordic Profi 07.4107.6290 24 cm | od 349 zł | 4 oferty | ||
WMF Nordic Profi 07.4108.6290 28 cm | od 299 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →