SSD WD Black SN770M WDBDNH0020BBK 2 TB
Wideo 9Zdjęcia 4 |
WD WDBDNH0020BBK |
|
Miniaturowy dysk SSD w formacie M.2 2230, skierowany do posiadaczy przenośnych konsol do gier a la Steam Deck, Asus ROG Ally i Lenovo Legion Go. Tak naprawdę jest to skrócona wersja wydanego wcześniej dysku Black SN770 z identycznym kontrolerem i tymi samymi wskaźnikami prędkości, ale zmniejszona do wielkości maleńkiego, trzygramowego chipa. Napęd ten, oparty na zaktualizowanej platformie Innogrit, umiejętnie ucieleśnia innowacje techniczne charakterystyczne zarówno dla segmentu budżetowego, jak i premium.
Na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie czterokanałowego kontrolera obsługującego technologię HMB, która zastąpiła kosztowną pamięć buforową SDRAM. Według producenta nowa platforma zapewnia optymalną równowagę pomiędzy ostatecznymi kosztami, niezawodnością napędu i szybkością. Oficjalna zapowiedź stwierdza 40% wzrost wydajności i 20% wzrost efektywności energetycznej w porównaniu do poprzedniej generacji dysków WD Black.
Oferta dysków WD SN770 obejmuje opcje o pojemnościach od 500, 1000 i 2000 GB. W przypadku wersji 1000 GB deklarowana prędkość odczytu wynosi 5150 MB/s, a prędkość zapisu 4850 MB/s. Niezawodność urządzenia potwierdza oficjalna 5-letnia gwarancja oraz przyzwoita gwarantowana pojemność zapisu (TBW) wynosząca 1200 TB. Do dysku dołączone jest autorskie narzędzie WD Dashboard umożliwiające monitorowanie temperatury i wydajności, kopiowanie i tworzenie kopii zapasowych danych, archiwizowanie i tworzenie kopii zapasowych. Ogólnie rzecz biorąc, WD Black SN770M to kolejny przykład szybkiego, nowoczesnego i dobrze zaprojektowanego dysku SSD dla fanów gier wideo i posiadaczy przenośnych konsol do gier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Black SN770M WDBDNH0020BBK 2 TB
Wszystkie ceny 12 →WD Black SN770M SSD - 2TB - PCIe 4.0 - M.2 2230 | 943 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Black SN770M 2TB NVMe 2230 M2 DGWDCWPT20T3X0G | 889 zł |
WD Black SN770M M.2 PCIe NVMe 2TB (2230) HD-SSDM2-WD-157 | 853 zł |
Dysk WD Black SN770M 2TB SSD | 853 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Black SN770M 2TB NVMe 2230 M2 124060 | 905 zł |
Modyfikacje WD Black SN770M WDBDNH0020BBK
Ceny na WD Black SN770M WDBDNH0020BBK |
---|---|---|---|---|
WD Black SN770M WDBDNH5000ABK 500 GB | od 375 zł | 5 oferty | ||
WD Black SN770M WDBDNH0010BBK 1 TB | od 452 zł | 14 oferty | ||
WD Black SN770M WDBDNH0020BBK 2 TB | od 853 zł | 12 oferty |