Bateria wodociągowa Tres Loft-colors 20010301
Zdjęcia 4 |
Tres Loft-colors 20010301 |
|
Modyfikacja modelu: art. 20010301 - bez zaworu nożnego, nr art. 20010301D - z zaworem dolnym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Loft-colors 20010301
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pojedynczy umywalka-20010301OM 20010301OM | 1 042 zł |
Tres Bateria umywalkowa Tres Loft chrom połysk 20010301 | 599 zł |
Bateria umywalkowa Tres Loft-tres stojąca chrom (20010301) | 461 zł |
Tres Loft-Tres bateria umywalkowa stojąca chrom 200.103.01 | 578 zł |
TRES 200.103.01 LOFT-TRES Bateria umywalkowa bez korka,z uchwytem, z perla | 538 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →