SSD Transcend SSD420I TS128GSSD420I 128 GB
Transcend TS128GSSD420I |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend SSD420I TS128GSSD420I
Ceny na Transcend SSD420I TS128GSSD420I |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD420I TS64GSSD420I 64 GB | od 516 zł | 1 oferta | ||
Transcend SSD420I TS128GSSD420I 128 GB | od 584 zł | 1 oferta | ||
Transcend SSD420I TS256GSSD420I 256 GB | od 1 409 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →