SSD Transcend PSD330 TS32GPSD330 32 GB
Transcend TS32GPSD330 2020 rokPSD (zewnętrzne) |
|
Interfejs magistrali PATA.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend PSD330 TS32GPSD330
Ceny na Transcend PSD330 TS32GPSD330 |
---|---|---|---|---|
Transcend PSD330 TS32GPSD330 32 GB | od 289 zł | 4 oferty | ||
Transcend PSD330 TS64GPSD330 64 GB | od 420 zł | 9 oferty | ||
Transcend PSD330 TS128GPSD330 128 GB | od 584 zł | 7 oferty |
Polecamy