SSD Transcend MTS820S M.2 TS120GMTS820S 120 GB
Transcend TS120GMTS820S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend MTS820S M.2 TS120GMTS820S
Ceny na Transcend MTS820S M.2 TS120GMTS820S |
---|---|---|---|---|
Transcend MTS820S M.2 TS120GMTS820S 120 GB | od 207 zł | 2 oferty | ||
Transcend MTS820S M.2 TS240GMTS820S 240 GB | od 131 zł | 4 oferty | ||
Transcend MTS820S M.2 TS480GMTS820S 480 GB | od 254 zł | 1 oferta | ||
Transcend MTS820S M.2 TS960GMTS820S 960 GB | od 419 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →