SSD Transcend MTS400 M.2 TS128GMTS400 128 GB
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Transcend TS128GMTS400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend MTS400 M.2 TS128GMTS400 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD Transcend MTS400 128GB M.2 2242 SATA III (TS128GMTS400S) | 293 zł |
Dysk twardy SSD TRANSCEND MLC Industrial MTS400 M.2 2242, 128 GB, SATA III | 323 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! SSD M.2 MTS400 128GB SATA3 MLC INDUSTRIAL - PACZKOMAT, | 289 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend MTS400 M.2 TS128GMTS400
Ceny na Transcend MTS400 M.2 TS128GMTS400 |
---|---|---|---|---|
Transcend MTS400 M.2 TS32GMTS400S 32 GB | od 105 zł | 6 oferty | ||
Transcend MTS400 M.2 TS64GMTS400 64 GB | od 200 zł | 1 oferta | ||
Transcend MTS400 M.2 TS128GMTS400 128 GB | od 289 zł | 4 oferty | ||
Transcend MTS400 M.2 TS256GMTS400 256 GB | od 653 zł | 3 oferty |
Polecamy