SSD Transcend 250S TS1TMTE250S 1 TB
Transcend TS1TMTE250S |
|
Transcend 250S to kompaktowy i szybki dysk SSD M.2 wyposażony w interfejs PCI-E 4.0, pamięć 3D NAND i 8-kanałowy kontroler nadzorczy. Obsługa specyfikacji PCIe 4.0 zapewnia dwukrotnie większą przepustowość niż PCIe 3.0: 16 GT/s na linię w porównaniu z 8 GT/s. W rezultacie przepustowość dysku może osiągnąć 6200 MB/s podczas zapisu i 7200 MB/s podczas odczytu, czyli znacznie więcej niż w przypadku tradycyjnych dysków SSD i dziesięciokrotnie szybciej niż w przypadku starszych i wolniejszych dysków twardych.
Szybkość odczytu losowego bloku 4K sięga 530k IOPS, co jest dość poważnym wynikiem. Wszystko to zapewnia niesamowitą wydajność, niskie opóźnienia i wysoką stabilność potrzebną doświadczonym montażystom wideo, fotografom, programistom, projektantom i graczom, którzy często pracują z dużą ilością danych. Urządzenie wyposażono w ultracienki grafenowy radiator, który zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła kompaktowego urządzenia.
Dodatkowe zwiększenie stabilności zapewnia wbudowany mechanizm zarządzania temperaturą, który zapobiega przegrzewaniu się kontrolera podczas zapisywania szczególnie dużej ilości danych. Sam dysk jest wykonany w formacie M.2 2280, dzięki czemu nadaje się do instalacji w większości nowoczesnych komputerów PC, laptopów, a nawet bardzo cienkich ultrabooków. Oprócz wszystkich powyższych, Transcend 250S wyróżnia się wysokim poziomem niezawodności: zasób przepisywania sięga 780 TB (uwaga: dla dysku 1 TB), a oficjalna gwarancja producenta wynosi 5 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend 250S TS1TMTE250S 1 TB
Transcend Dysk SSD 1 TB NVMe PCIe Gen4 x4 M2 2280 SSD TS1TMTE250S | 591 zł |
Transcend MTE250S SSD - 1TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 491 zł |
Dysk SSD Transcend MTE250S 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (TS1TMTE250S) | 481 zł |
Transcend Ts1tmte250s 1tb Ssd M.2 Złocisty | 712 zł |
Modyfikacje Transcend 250S TS1TMTE250S
Ceny na Transcend 250S TS1TMTE250S |
---|---|---|---|---|
Transcend 250S TS1TMTE250S 1 TB | od 481 zł | 4 oferty | ||
Transcend 250S TS2TMTE250S 2 TB | od 371 zł | 9 oferty | ||
Transcend 250S TS4TMTE250S 4 TB | od 1 489 zł | 6 oferty |