SSD Transcend 245S TS2TMTE245S 2 TB
Zdjęcia 6 |
Transcend TS2TMTE245S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend 245S TS2TMTE245S 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend SSD 2TB M2 MTE245S M2 2280 PCIe Gen4 x4 NVMe - TS2TMTE245S-E TS2 | 890 zł |
Transcend MTE245S SSD - 2TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 727 zł |
Dysk SSD Transcend MTE245S 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (TS2TMTE245S) | 659 zł |
Modyfikacje Transcend 245S TS2TMTE245S
Ceny na Transcend 245S TS2TMTE245S |
---|---|---|---|---|
Transcend 245S TS500GMTE245S 500 GB | od 257 zł | 2 oferty | ||
Transcend 245S TS1TMTE245S 1 TB | od 428 zł | 3 oferty | ||
Transcend 245S TS2TMTE245S 2 TB | od 659 zł | 3 oferty | ||
Transcend 245S TS4TMTE245S 4 TB | od 1 500 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →