Dysk twardy Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB330EK3CB 3 TB
Wideo 9Zdjęcia 8 |
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB330EK3CB 3 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB330EK3CB
Ceny na Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB330EK3CB |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB410EK3AA 1 TB | od 217 zł | 4 oferty | ||
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB420EK3AA 2 TB | od 300 zł | 6 oferty | ||
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB440EK3CA 4 TB | od 500 zł | 2 oferty |
Polecamy