Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB330EK3CB 3 ТБ
Відео 9Фото 8 |
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB330EK3CB 3 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB330EK3CB
Ціни на Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB330EK3CB |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB410EK3AA 1 ТБ | від 217 zł | 4 пропозиції | ||
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB420EK3AA 2 ТБ | від 300 zł | 6 пропозицій | ||
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB440EK3CA 4 ТБ | від 500 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо