Garnek TESCOMA Manico Rosso 597870
Zdjęcia 3 |
TESCOMA Manico Rosso 597870 3 l4.5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Manico Rosso 597870
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma Garnek Ø 20 cm 30 l Manico Rosso T597870 | 159 zł |
Garnek Manico Rosso ø 20 cm, 3,0 l - Tescoma | 152 zł |
Tescoma Garnek MANICO ROSSO 20 cm, 3,0 l Tescoma uniwersalny | 205 zł |
Garnek MANICO ROSSO ø 20 cm, 3,0 l | 169 zł |
Modyfikacje TESCOMA Manico Rosso 597870
Ceny na TESCOMA Manico Rosso 597870 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Manico Rosso 597870 | od 152 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA Manico Rosso 597874 | od 206 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →