Garnek TESCOMA Manico Rosso 597874
Zdjęcia 3 |
TESCOMA Manico Rosso 597874 3 l4.5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Manico Rosso 597874
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma Zapiekanka Ø 24 cm 30 Lt Manico Rosso T597874 | 209 zł |
Tescoma Garnek MANICO ROSSO 24 cm, 4,5 l Tescoma uniwersalny | 258 zł |
Garnek Manico Rosso ø 24 cm, 4,5 l - Tescoma | 206 zł |
Garnek MANICO ROSSO ø 24 cm, 4,5 l | 229 zł |
Modyfikacje TESCOMA Manico Rosso 597874
Ceny na TESCOMA Manico Rosso 597874 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Manico Rosso 597870 | od 152 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA Manico Rosso 597874 | od 206 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →