Płyta grzewcza Teka Total GZC 31339 XBC BK czarny (112570179)
Zdjęcia 9 |
Teka Total GZC 31339 XBC BK czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Total GZC 31339 XBC BK czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa TEKA VarioPro GZC 31339 XBC BK (E5) | 1 999 zł |
Płyta gazowa TEKA VarioPro GZC 31339 XBC BK (E5) 112570179 | 1 999 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 31339 XBC BK VarioPro BLACK | czarne szkło (11257017 | 1 999 zł |
Płyta gazowa TEKA VarioPro GZC 31339 XBC BK 112570179 - Zadzwoń - (22) 877 | 1 999 zł |
Płyta gazowa TEKA VarioPro GZC 31339 XBC BK 112570179 - Zadzwoń - (22) 877 | 1 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →