Płyta grzewcza Teka GZC 32300 XBC czarny (112570166)
Zdjęcia 6 |
Teka GZC 32300 XBC czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka GZC 32300 XBC czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Płyta gazowa Teka gzc 32300 xbc bk | 1 349 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 32300 XBC BK | 1 349 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 32300 XBC BK 112570166 | 1 449 zł |
Teka GZC 32300 XBC 30cm | 1 349 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →