Płyta grzewcza Teka EFX 70.1 5G AI AL DR CI stal nierdzewna (112610049)
Teka EFX 70.1 5G AI AL DR CI stal nierdzewna |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka EFX 70.1 5G AI AL DR CI stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Płyta gazowa Teka efx 70.1 5g ai al dr ci nat | 1 299 zł |
Płyta gazowa TEKA EFX 70.1 5G AI AL DR CI NAT | 1 249 zł |
Płyta gazowa TEKA EFX 70.1 5G AI AL DR CI NAT 112610031 | 1 249 zł |
Teka EFX 70.1 5G AI AL DR 75cm | 1 249 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →