Zlewozmywak kuchenny Teka Menorca 60 S-TG 570x510
Zdjęcia 3 |
Teka Menorca 60 S-TG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Menorca 60 S-TG 570x510
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKAZlew MENORCA 60 S-TG alabaster 40144557 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Rat | 899 zł |
Zlewozmywak Teka MENORCA 60 TG alabaster z korkiem aut. 40144557 tel. 697 | 809 zł |
TEKAZlew MENORCA 60 S-TG alabaster 40144557 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Rat | 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →