Piekarnik Teka HCB 6545 (111020020)
Zdjęcia 12 |
Teka HCB 6545 |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka HCB 6545
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Piekarnik Teka hcb 6545 | 1 599 zł |
TEKA Piekarnik HCB 6545 Inox HZTEKPE11020020 | 1 276 zł |
TEKA Piekarnik HCB 6545 Inox 94937 | 1 362 zł |
Piekarnik Teka HCB 6545 | 1 298 zł |
TEKA Piekarnik HCB 6545 Inox 94937 | 1 276 zł |
Piekarnik elektryczny TEKA HCB 6545 | 1 289 zł |
Piekarnik HCB 6545 Inox | 1 892 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →