Piekarnik Teka HLB 8600 ST (111000011)
Wideo 1Zdjęcia 27 |
Teka HLB 8600 ST |
|
Sygnał dźwiękowy, aby obrócić potrawę w piekarniku.
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka HLB 8600 ST
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik TEKA HLB 8600 ST Elektryczny Szary A+ | 3 300 zł |
Piekarnik Teka HLB 8600 ST | 3 299 zł |
Piekarnik elektryczny TEKA HLB 8600 ST | 3 499 zł |
TEKA(S)Piekarnik HLB 8600 ST 111000011 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 I | 3 499 zł |
TEKA(S)Piekarnik HLB 8600 ST 111000011 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 I | 3 499 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Teka HLB 8600 ST
Ceny na Teka HLB 8600 ST |
---|---|---|---|---|
Teka HLB 8600 WH | od 3 290 zł | 8 oferty | ||
Teka HLB 8600 LB | od 3 299 zł | 1 oferta | ||
Teka HLB 8600 BK | od 2 999 zł | 2 oferty | ||
Teka HLB 8600 SM | od 3 299 zł | 6 oferty | ||
Teka HLB 8600 ST | od 3 299 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →