Stojak do TV TECHLY ICA-TR45 (360752)
Zdjęcia 4 |
TECHLY ICA-TR45 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-TR45
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Techly Stojak mobilny do tv 52-110 cali 120kg lub do tablicy interaktywnej | 1 550 zł |
Techly 360752 Mobilny stojak do telewizora LED/LCD/PDP, 52-110'', 120kg, p | 1 729 zł |
Techly Stojak mobilny do tv 52-110 cali 120kg lub do tablicy interaktywnej | 1 550 zł |
Stojak Mobilny Techly LCD/LED 52'-110' 120kg, z Płynną Regulacją Wysokości | 1 566 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →