Zestaw narzędziowy Stanley STHT0-70886
Stanley STHT0-70886 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STHT0-70886
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw wkrętaków STANLEY STHT0-70886 (49 elementów) | 100 zł |
Stanley Stanley Wkrętak komplet 49cz. | 125 zł |
Zestaw wkrętaków STANLEY STHT0-70886 (49 elementów) | 100 zł |
Stanley Zestaw wkrętaków płaskie krzyżowe precyzyjne 49szt. (STHT0-70886) | 117 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Stanley STHT0-70886:
- Wymiary:
- Bity:
PolecamyPorównaj w tabeli →