Zestaw narzędziowy Stanley STHT0-62143
Zdjęcia 9 |
Stanley STHT0-62143 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STHT0-62143
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Zestaw wkrętaków 57 elem. | 110 zł |
Stanley Zestaw wkrętaków 57szt. (STHT0-62143) | 83 zł |
Zestaw wkrętaków STANLEY, 57 szt | 90 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →