Zestaw narzędziowy Stanley STA7183-XJ
Stanley STA7183-XJ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STA7183-XJ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Zestaw końcówek i wierteł 30el. | 90 zł |
Wiertło Stanley 30 el. (STA7183) | 121 zł |
Zestaw bitów i wierteł STANLEY STA7183-XJ, 30 elementów | 101 zł |
Zestaw wierteł do metalu, drewna i betonu oraz końcówki do wkrętarki Stanl | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →