Zestaw narzędziowy Stanley 0-69-251
Stanley 0-69-251 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 0-69-251
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Klucze imbusowe 8szt | 18 zł |
Stanley Zestaw kluczy imbusowych hex typ L 1,5-6mm 8szt. (69-251) | 21 zł |
Zestaw kluczy imbusowych STANLEY, 8 szt | 16 zł |
Zestaw kluczy imbusowych Stanley HEX 8szt 1,5-6 mm | 15 zł |
Klucz imbusowy kpl. 8szt (1,5-6mm) zasobnik plast. [e] | 19 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →