Zestaw narzędziowy Stanley STHT0-62113
Stanley STHT0-62113 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STHT0-62113
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STANLEY WKRĘTAK KPL.42cz.+TORBA | 131 zł |
Stanley STHT0-62113 DO-NR-ZES-STN-021 | 140 zł |
Zestaw wkrętaków STANLEY STHT0-62113 | 114 zł |
Stanley Stanley Wkrętak kpl.42cz.+torba | 152 zł |
Zestaw wkrętaków STANLEY STHT0-62113 | 114 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Stanley STHT0-62113:
- Wymiary:
- Bity:
- SL3.5, 2xSL5, SL7, SL8, SL9, PH1, 2xPH2, PH3, T5, T7, T15, T20, T25, SQ0, 1, 2x2, 3
- Wkrętaki:
PolecamyPorównaj w tabeli →